Бодуров и Фулъм дълбаят дъното

Сезонът за Фулъм се превръща в истински кошмар. Днес отборът на Николай Бодуров допусна поредната си загуба и се закотви на дъното в класирането на Чемпиъниш с едва 1 точка от 6 изиграни мача. Българският защитник, който през седмицата изведе националния отбор с капитанската лента при победата в Азербайджан (2:1), беше титуляр в гостуването на Рединг, но тимът му загуби с 0:3.

Интригата в двубоя приключи още до средата на първото полувреме. Глен Мъри откри резултата в 15-ата минута, а малко по-късно Мат Смит получи червен картон и остави лондончани с човек по-малко. През втората част отново Мъри покачи на 2:0, и отново след асистенция на Джордан Обита. Последното попадение беше дело на Ник Блекман в 85-ата минута.

В следващия кръг Фулъм излиза срещу другия тим на дъното - Блекпул.

РЕДИНГ - ФУЛЪМ 3:0