Вход / Регистрирай се

Босът на Самп: Трансферният прозорец е като "Сиянието"

Босът на Самп: Трансферният прозорец е като "Сиянието"

Президентът на Сампдория Масимо Фереро развесели футболната общественост в Италия, казвайки, че трансферният прозорец му напомня за хорър класиката на Стенли Кубрик "Сиянието". Фереро е кинопродуцент и някогашен режисьор, поради което редовно прави сравнения с известни филмови ленти.

"Написахме добър сценарий през това трансферно лято. Трансферният прозорец е като "Сиянието". Проблемът е, че никой не иска да си тръгне от Самп, защото клубът има президент като мен", заяви босът на Ил Дория.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички