Скандалният мач Нефтчи - Партизан завърши с масов бой (видео)

Масов бой между играчите беляза финала на скандалният мач между Нефтчи и Партизан в Баку от плейофите за влизане в групите на Лига Европа.
Гостите от Белград вкараха победен гол на стадион "Тофик Бахрамов" за 2:1 във втората минута на добавеното от австрийския рефер Роберт Шоргенхофер време, след което на терена настъпи истинско меле. Събитията се успокоиха едва след изгонването на двама играчи от състава на домакините и голмайстора на Партизан Скулетич.

Иначе за двубоя може да се каже, че протече при безпрецедентни провокации от страна на домакините. Първо играчите и щаба на Партизан бяха замеряни с камъни по време на тренировката. По време на срещата пък от уредбата пускаха химна на Цървена звезда, а в почивката на футболистите на сръбския гранд беше отказана вода.

Нефтчи - Партизан 1:2 (общ резултат 3:5)
0:1 - Скулетич (24)
1:1 - Вобай (57)
1:2 - Скулети( (90+2)