Роби Кийн отбеляза два гола при победата на ЛА Галакси

Ирландският нападател Роби Кийн отбеляза два гола при победата на Лос Анджелис Галакси с 3:1 над Портмънд Тимбърс в мач от Мейджър сокър лигата на САЩ. Кийн беше точен в 73-а минута и в 85-а от дузпа и вече има 12 попадения за сезона, с което се изкачи на четвърто място в голмайсторската листа.

Междувременно стана ясно, че Роби Кийн и Омар Гонсалес от Лос Анджелис Галакси и Чад Маршал от Сиатъл Сондърс отпаднат от състава на идеалния отбор на играчите от Мейджър сокър лигата. Именно този тим ще играе контрола срещу германския шампион Байерн Мюнхен на 6-и август в Портланд, щата Орегон.