Георги Миланов бележи в контрола

Националът Георги Миланов отбеляза гол при победата на неговия ЦСКА (Москва) с 4:0 над ОФК Белград в контрола. Халфът вкара за 2:0 в началото на втората част, след като парти топката във вратата с удар от ъгъла на наказателно поле. Миланов остана на терена по време на целоя мач. Другите три гола бяха дело на нападателя Сейду Думбия, който се разписа във втората, 52-ата и 68-ата минута.

"Мисля, че ни чака добър сезон. Способни сме да постигнем впечатляващи резултати, но само при условие, че не ни преследват контузии, защото нямаме достатъчно широк състав", коментира след мача наставникът на "армейците" Леонид Слуцкий.

ЦСКА (МОСКВА) - ОФК БЕЛГРАД 4:0
1:0 Думбия (2)
2:0 Миланов (47)
3:0 Думбия (52)
4:0 Думбия (68)