Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона София 0:0

Валентин Братоев е възстановен за мач №4 от финала в Германия

Българският национал Валентин Братоев от отбора на Фридрихсхафен е напълно възстановен за четвъртата среща от финалния плейоф на германското волейболно първенство. Братоев получи травма след сблъсък със съотборник и напусна принудително в третия гейм при загубата от БР Волейс с 1:3 (19:25, 25:22, 21:25, 18:25) в третия мач от серията за титлата в Берлин в събота вечерта.

Той обаче е готов за игра и ще излезе като титуляр довечера, а домакинът Фридрихсхафен ще се опита да изравни резултата в плейофа на 2:2 победи и да стигне до решаващ последен пети двубой. При успех на БР Волейс, столичани ще спечелят титлата за трета поредна година.

В състава на Фридрихсхафен играят още двама българи - Венцеслав Симеонов и Виктор Йосифов.