Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Пици: Това не бе справедливо

Треньорът на Валенсия Хуан Антонио Пици нямаше как да бъде щастлив след като тимът му отпадна драматично на 1/2-финала в Лига Европа след победа с 3:1 над Севиля. "Прилепите" бяха напът да сътворят нов велик обрат след загубата с 0:2 в първия мач, след като поведоха с 3:0, но в последната минута съперникът им стигна до толкова ценния гол, който го прати на финала. Наставникът пък не скри разочарованието си, като заяви, че това не е справедливо.

"Дадохме всичко от себе си. Играчите се раздадоха от първата до последната минута, но това е футболът. Без да омаловажавам отбора на Севиля, но ние заслужавахме да бъдем на финала. За съжаление футболната справедливост не възтържествува. Все пак вярвам, че сме на прав път, който ще ни донесе добри неща. Казах на играчите, че се гордея с тях. Подобни загуби са тежки, но те ще ги калят за бъдещето. Трябва да си вземем поуките и да ставаме все по-добри. Трудно е да си представя как се чувстват нашите фенове. Те ни подкрепяха през цялото време и ние им дължим благодарност за всичко. Горд съм от това, което постигнахме досега и дано скоро към това прибавим и радост от успехите на отбора", заяви Пици.