Асистенция на Гари Родригес не стигна на Елче за успех срещу Леванте (видео)

Отборът на Елче изпусна да победи Леванте в домакинството си от 35-ия кръг в Примера дивисион. Мачът завърши 1:1, като домакините първо откриха резултата, но след това допуснаха изравняване.

Ричмънд Боакие даде преднина на Елче в 63-ата минута, възползвайки се от асистенция на бившия играч на Левски Гари Родригес. В 74-ата минута обаче Анхел Родригес възстанови равенството след центриране от корнер, като този резултат се запази и до края на двубоя.

Така Елче вече трети пореден мач няма победа в актива си и се намира на 15-ата позиция с 36 точки. Леванте пък е с 4 поредни мача без успех, но пък се намира на 9-ото място с 42 точки актив.