Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

ЦСКА 1948 измъкна победата срещу Славия след продължения и се класира напред за Купата - на живо с отзивите след 2:3

Шефовете на съперник на Лудогорец мамили собствените си привърженици

Шефовете на съперник на Лудогорец мамили собствените си привърженици

Спекула със собствените си привърженици спретнали ръководителите на украинския клуб Черноморец (Одеса), а неприятната сценка се разиграла преди мача от турнира Лига Европа с Лион. Черноморец (Одеса) беше съперник на Лудогорец в груповата фаза на европейския турнир и в последствие се класира напред като втори отбор в групата.

Първата среща между Черноморец и Лион (Франция) в Одеса завърши 1:1. За реванша шеф на одесчани застанал пред входа на сектора за гостуващи привърженици и продавал по 8 евро билета за привържениците.

Малко преди началото на мача служител от Лион отишъл при запалянковците от Украйна, за да ги попита дали всичко е наред и тогава им казал, че Лион е дал билетите на техния клуб напълно безплатно и също без пари и феновете трябвало да получат пропуските.

Цената била написана по изискване на Министерството на финансите на Франция, но иначе те не били пуснати в продажба. Малко под 200 души подкрепяха Черноморец (Одеса) на Стад дьо Жерлан в Лион.

Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички