Саутхамптън удари Норич в мач с шест гола (видео)

Отборът на Саутхамптън победи с 4:2 Норич в мач от 30-ия кръг на Премиър лийг. Тимът от Южна Англия поведе с класическото 3:0 след попадения на Морган Шнайдерлин през първата част и Рики Ламбърт и Джей Родригес след почивката. В последните пет минути обаче гостите стигнаха до два бързи гола в рамките на само 60 секунди, дело на Робърт Снодграс и Йохан Елмандер. В 96-ата минута обаче резервата Сам Галахар даде успокоителен гол за "светците" само четири минути след като се бе появил в игра на мястото на Родригес.

Победата днес прати Саутхамптън на осма позиция в класирането с актив от 45 точки. Норич пък остава с 29 на 15-о място - на четири от опасната зона.