Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Миро Живков: Срещу Марек трябва да извлечем максимума от срещата

Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07 пристига днес в София, където утре, 14 март (петък) излиза в зала Христо Ботев за участие на полуфинали от турнира за Купата на България. Съперник на добричлии е съставът на Марек Юнион-Ивкони (Дупница). Двубоят е от 15:00 часа, а веднага след този мач е другата полуфинална среща Левски Бол (София) - Монтана (Монтана).

Добруджанци, които са новаци в Суперлигата, направиха изключително добър сезон, който ги класира за плейофите. доброто представяне продължи и в турнира за Купата на България, където във втория кръг преодоляха Арда (Кърджали) с категоричното 3:0, а на четвъртфиналите изхвърлиха миналогодишният финалист за Купата ЦСКА с 3:2 гейма.

Съперникът на полуфиналите е настоящ носител на трофея и лидер след редовния сезон в първенството с 22 победи и нито една загуба.

„Ще разчитам на всички налични състезатели. В отбора ни има волейболисти с леки контузии, но се надявам да бъдат на линия за срещата. Срещу нас имаме един силен отбор с много добра селекция. Нашата цел е да се получи красив волейболен мач, в който всеки един от нашите състезатели да покажат своите върхови възможности и да извлечем максимума от срещата”, заяви за пресцентъра на Изида наставникът на Добруджа 07 Мирослав Живков.