Джеко с гневен пост във "Фейсбук"

Нападателят на Босна и Херцеговина Един Джеко се нахвърли върху селекционера Сафет Сушич след контролата с Египет в сряда. Чрез съобщение в профила си във "Фейсбук" голмайсторът на Манчестър Сити изрази разочарованието си от факта, че треньорът го е накарал да играе пълни 90 минути, независимо че той е бил с лека травма. "Дойдох с контузия и Сушич го знаеше. Бяхме се разбрали да ме смени на полувремето, но той не го направи. След това през втората част го помолих за смяна, но той пак отказа", написа Джеко.

Проверката се игра в Инсбрук, а босненците загубиха с 0:2. Логично 27-годишният футболист не се представи добре и беше освиркан от своята агитка.

"Всяка загуба ме наранява, защото победителят в мен не може да го приеме. Винаги съм играл с цялото си сърце за националния отбор и така ще бъде и занапред", добави Джеко.

Засега не е ясно дали участието му в мача снощи е довело до усложняването на травмата и дали той ще може да играе срещу Уигън за ФА Къп в събота.