Торино изгуби две точки срещу Сасуоло

Отборът на Торино не успя да спечели гостуването си на Сасуоло. Срещата между двата състава завърши 1:1, като и двете попадения паднаха след изпълнение на дузпа. В 45-ата минута Доменико Берарди не остави шансове на Даниеле Падели от бялата точка, а в 59-ата минута Фабио Куалярела стори същото с Андреа Консили. Любопитно е, че и двата пъти топката се спря в десния ъгъл на вратата, а вратарите бяха в левия. Равният на "Мапеи" отдалечава Торо от местата, даващи право на класиране в Лига Европа. Към момента тимът на Джампиеро Вентура е осми в класирането на Серия "А".