Хасково повлече Марек към "Б" група

Отборът на Хасково надви с 1:0 Марек в среща от 4-ия плейофен кръг във втората шестица. Тихомир Трифонов вкара в 61-ата минута. По този начин двата тима остават на последните места в класирането със сътоветно 14 и 17 точки.

В 26-ата минута Григор Долапчиев се разписа след хубаво извеждащо подаване, но попадението не бе зачетено заради неправомерно отсъдена засада. Другото по-интересно през тази първа част бяха далечни удари на Деян Лозев и Владислав Узунов, които обаче бяха отразени от вратаря на дупничани Емил Михайлов.

В 61-ата минута натискът на домакините даде резултат. Центриране на Узунов от свободен удар предизвика меле в наказателното поле, при което Трифонов бе най-съобразителен и от няколко метра вкара за 1:0.

В 90-ата минута пред гостите се откри най-добрата възможност за изравнителен гол, но удар на резервата Росен Йорданов прелетя над вратата.

снимка: Sportal.bg