Кордоба подари точка на Депор

Закъсалият Кордоба направи само 1:1 с борещия се за оцеляване Депортиво Ла Коруня в двубой от 30-ия кръг на Ла Лига, игран на "Риасор". Флорин Андоне (55) откри резултата, а в 87-ата същият Флорин си отбеляза автогол. Домакините заиграха с човек по-малко от 68-ата минута. Андалусците прекъснаха черна серия от десет поредни загуби, но остават обречени на дъното.

През първата част момчетата на Хуан Антонио Ромеро играха по-силно и пропуснаха няколко добри положения. В 55-ата гостите от "Нуево Арканхел" зарадваха на гол. Едимар пусна подаване между Сидней и Луизиньо и румънецът Андоне се възползва от лошото излизане на вратаря Фабрисио Агосто. В 68-ата левият бек на галисците Луизиньо получи втори жълт картон. "Бяло-зелените" сами изпуснаха победата, след като Андоне си вкара гол в 87-ата минута. Румънецът не прецени добре топката и направи 1:1 с гърди.