Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Десетима от Сасуоло надвиха Киево

Отборът на Сасуоло надви с 1:0 у дома Киево в мач от 29-ия кръг на италианското първенство. Единственото попадение бе дело на Доменико Берарди от дузпа в 23-ата минута. Тогава защитникът на Киево Алесандро Гамберини вдигна във въздуха Берарди в наказателното поле на "летящите магарета" и реферът посочи бялата точка. Берарди изпълни отлично дузпата и изведе Сасуоло напред в резултата.

В 60-ата минута Федерико Пелузо от Сасуоло получи втори жълт, съответно червен картон и домакините останаха на терена с човек по-малко, но въпреки това удържаха победата.

В класирането Сасуоло заема 12-о място, докато Киево е 16-и, но е на цели 10 точки пред 18-ия Чезена, който е първият отбор в зоната на изпадащите.