Марсилия пак пострада в последната минута (видео)

Във втори пореден мач Олимпик Марсилия загуби ценни точки след допуснат гол в последната минута. Преди седмица тимът на Марсело Биелса не успя да удържи победата като домакин на Реймс, а днес направи 2:2 при гостуването си на Сент Етиен. Изравнителното попадение за домакините бе дело на Мевлют Ердинч в добавеното време. Двата гола за Марсилия отбеляза резервата Миши Батшуай само в рамките на три минути в средата на втората част.

Срещата се игра пред над 35 000 зрители на "Жофроа Гишар". След този резултат Марсилия е на 3-о място с 50 точки, а Сент Етиен е 5-и с 42 точки.

Домакините от Сент Етиен поведоха в 54-ата минута с гол на Макс-Ален Градел от дузпа. Малко по-късно Биелса направи три смени, сред които бе и Батшуай. Именно той вкара два гола в рамките
на само три минути - в 64-ата и в 67-ата минута, и резултатът стана 2:1 за отбора от Марсилия. Това обаче не беше всичко, защото друга резерва - Мевлют Ервинч, донесе точката на домакините в последните секунди.