Вутов и Удинезе се изкачват в класирането

Родният талант на Удинезе Антонио Вутов игра 73 минути при успеха за втория отбор на "фриуланите" с 2:1 при гостуването на Бреша в мач от 17-ия кръг на първенството Примавера в група "Б". Бившият играч на Левски изненадващо бе заменил любимия си №10 с №9, като се отличи с няколко хубави подавания. Роденият в Мездра техничар нямаше шанс да се разпише. Това стори Сапата от дузпа, който се завърна след мачовете с националния отбор на Колумбия в 29-ата минута, а в 35-ата автогол на Вентуси даде сериозна преднина на Удинезе. В началото на втората част Страда също от 11-метров наказателен удар намали за домакините. До края на срещата Удизене удържа своята преднина и записа седми успех. Победата изведе Вутов и компания на четвърто място с 27 точки. Толкова има и третият Киево, докато лидер е Милан с 43, а Интер е втори с 37, но и мач по-малко.