Бордо излъга Сент Етиен

Отборът на Бордо победи с 1:0 Сент Етиен в мач от 25-ия кръг на Лига 1. Единственото попадение бе дело на Диего Ролан в 42-ата минута. Тогава уругваецът получи топката от Уахиб Хазири и с удар от границата на наказателното поле успя да преодолее Стефан Руфие, който не съумя да реагира добре. През втората част Ролан можеше да удвои преднината на тима си, но след като излезе сам срещу вратаря не успя да намери рамката на вратата.

Така Бордо показа, че започва да намира формата си от началото на шампионата и в момента заема шеста позиция с актив от 40 точки. Сент Етиен пък продължава да е в криза и вече пет мача няма победа. "Зелените" са на четвърта позиция с точка повече от жирондинците.