Поморие изпусна Созопол и загуби

Поморие отстъпи с 0:1 на Созопол в среща от турнира Поморие къп. Въпреки превъзходството си в по-голямата част от мача, поморийци остават на последното 3-о място в група А без актив, след като и на старта загубиха от Берое със същия резултат. Първото полувреме беше равностойно, без много ситуации, но след почивката Поморие- лидер във В група, създаде повече чисти ситуации. Но защитникът на Созопол Ивайло Русев вкара в 75-ата минута с удар от 10-ина метра и осигури победата на своите. Така след два дни Созопол и вече втория отбор на Берое, който продължава в турнира на мястото на титулярите, ще определят финалиста от група А.