Интер се сгромоляса след безобразна игра (видео)

Интер изигра изключително слаб мач срещу Торино и логично загуби с 0:1 у дома в среща от 20-ия кръг на Серия "А". Гостите вкараха в 4-ата минута на продължението чрез Емилиано Морети.

По този начин отборът на Роберто Манчини се свлече с още една позиция в класирането и вече е девети на 7 точки от зона "Европа", но пък и на 8 точки от изпадащите. Третата победа в последните пет мача пък доближи "биковете" само на един пункт зад днешния им съперник.

Манчини започна с Лукас Подолски в състава си, докато Джердан Шакири беше оставен на пейката. Едва след влизането на доскорошния футболист на Байерн (Мюнхен) в 56-ата минута Интер показа някаква острота.

През първото полувреме "нерадзурите" създадоха само две долу-горе опасни възможности пред вратата на Даниеле Падели, но шансът не беше на страната на Подолски и Мауро Икарди.

След почивката Торино осъзна, че има реален шанс да спечели и организира няколко опасни атаки. Домакините пък продължаваха да подхождат несериозно и разчитаха на центрирания и разбърквания, които не бяха проблем за сгъстената защита на гостите.

В 90-ата минута улисаните в предни позиции играчи на Интер оставиха Макси Лопес и Фабио Куалярела сами срещу един защитник и вратаря Самир Ханданович, но неточен пас провали възможността.

Това обаче не беше всичко, защото буквално в последните секунди на даденото 4-минутно продължение футболистите на Торино отиграха перфектно заучено центриране от корнер и Морети насочи кълбото в мрежата.

След седмица Интер ще търси реванш при гостуването си на Сасуоло, а футболистите на Джампиеро Вентура приемат Сампдория.