Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

"Биковете" прободоха Чезена в края (видео)

Тимът на Торино надви с 3:2 като гост Чезена в среща от 19-ия кръг на италианското първенство. В 20-ата минута "биковете" от Торино излязоха напред в резултата. Марко Бенаси опъна мрежата зад вратаря Никола Леали, който успя само леко да закачи топката, но не и да я избие. Две минути по-късно Фабио Куалярела заби топката в противниковата врата за 0:2 с удар от въздуха отблизо след подаване отляво на Александър Фарнеруд. Две минути преди края на първото полувреме Франко Бриенца от дузпа бе точен за 1:2 и вдъхна надежда на домакините. В 85-ата минута отново Бриенца и отново от дузпа изравни резултата и изглеждаше, че Чезена ще се добере до точката. Само две минути по-късно обаче резервата Макси Лопес донесе победата на Торино и "биковете" се намират на 13-о място с 22 точки - с 6 повече от първия тим в зоната на изпадащите - Каляри. Чезена е на предпоследната 19-а позиция с 9 точки.