Лукаку спаси Евертън от резил срещу Уест Хам (видео)

Късен гол на Ромелу Лукаку спаси Евертън от пореден резил в мачовете около празниците. Белгийският национал донесе равенството 1:1 на "карамелите" срещу Уест Хам в мача от третия кръг на ФА Къп и двата отбора ще преиграват след десет дни в Лондон.

Първото полувреме завърши без гол. След почивката гостите започнаха по-активно и в 56-ата минута след центриране от корнер Джеймс Колинс откри. Евертън се хвърли в търсене на изравнителен гол и го постигна едва в последната минута, когато Лукаку получи топката в наказателното поле и с мощен шут прониза вратаря на лондончани и направи 1:1.