Михайлов спаси дузпа, но Мерсин загуби в Турция

Николай Михайлов изигра нов силен мач за своя Мерсин в турската Суперлига, но не успя да помогне на тима си да се спаси от загуба в мача с Фенербахче от 15-ия кръг загубен с 0:1. Той спаси дузпа изпълнена от Диего в 84-ата минута, след като сам извърши нарушението, но в този момент тимът му вече губеше в резултата след попадение на Мехмет Топал в 32-ата минута. Българинът се изяви с още няколко спасявания в мача, но и това не бе достатъчно.

След този успех Фенербахче излезе на първото място във временното класиране с 33 точки пред Бешикташ с 32 точки, но и мач по-малко. Трети е Галатасарай също с 32 точки, докато Мерсин е на 7-ото място с 21 точки.