Фиорентина размаза слабака Чезена (видео)

Отборът на Фиорентина разгроми с категоричното 4:1 слабака Чезена в мача между двата тима от 15-ия кръг на Серия "А". "Виолетовите" продължиха добрата си серия от четири поредни мача без загуба в гостуването си на стадион "Дино Мануци".

Борха Валеро откри резултата в 44-ата минута, а Стефан Савич удвои в 47-ата. След това обаче черногорецът върна надеждите на домакините, като си вкара автогол в 60-ата минута, но Гонсало Родригес в 79-ата и Мунир Ел Хамдауи в 93-ата минута окончателно подпечатаха успеха на гостите.

Така Фиорентина събра актив от 23 точки и излезе на 7-ото място в таблицата. Чезена пък остава на 19-ото място с 8 спечелени точки и 14 поредни мача без победа.