Съндърланд и Уест Хам не успяха да излъчат победител (видео)

Отборите на Съндърланд и Уест Хам не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 16-ия кръг в Премиър лийг. Мачът на "Стейдиъм ъф Лайт" завърши при резултат 1:1 като домакините първи поведоха, но бързо допуснаха изравняване.

Съндърланд  откри резултата в 22-ата минута, когато съдията Фил Дауд даде доста спорна дузпа за нарушение на Джеймс Томкинс срещу Адам Джонсън, а Жорди Гомес хладнокръвно реализира от бялата точка за 1:0.

Уест Хам обаче успя бързо да се върне в мача и в 29-ата минута Стюарт Даунинг получи от Кевин Нолан и с далечен удар по земя възстанови равенството.

Така "черните котки" вече шест поредни мача нямат победа на сметката си и се намират на 15-ата позиция в класирането с 16 точки. Те обаче успяха да спрат серията от 3 поредни успеха на своя съперник и му попречиха да влезе в тройката, като "чуковете" остават на 4-ото място с 28 точки.