Десет от Рома стигнаха до точка срещу Сасуоло (видео)

Отборът на Рома показа голям характер и стигна до точката у дома срещу Сасуоло в двубой от 14-ия кръг на Серия А, след като изоставаше с 0:2 и имаше човек по-малко на терена. В герой за "вълците" се превърна Адем Ляич, който първо намали от дузпа в 71-ата минута, а в заключителните секунди на добавеното време вкара и изравнителното попадение.

Иначе Сасуоло изненадващо повече с два гола на кадъра на Ювентус Симоне Дзадза между 15-ата и 18-ата минута. Шокът за "вълците" беше пълен в 51-ата минута, когато Даниеле де Роси беше изгонен за втори жълт картон. В края на мача и играч на гостите пое към съблекалнята, но резултатът вече беше изравнен.

Така Рома не успя да се възползва от грешната стъпка на лидера Ювентус във Флоренция и не съкрати аванса му от три точки.