Манолев мръзна на пейката, докато Динамо взе нови 3 точки (видео)

Българският национал Станислав Манолев остана на пейката при успеха на своя Динамо (Москва) с 1:0 като гост на Мордовия в среща от руското първенство. Столичани имаха осезаемо превъзходство и заслужено си тръгнаха с три точки. Голът дойде в 37-ата минута, когато централният защитник Томаш Хубочан се възползва от пас на свой съотборник и заби топката под гредата.

През второто полувреме реферът подмина ситуация, при която спокойно можеше да отсъди дузпа в полза на Динамо, след като Ибрахима Ниасе фаулира Алексей Ионов.

Двубоят се игра при снеговалеж и отрицателни температури. На домакините се наложи да чистят терена и на почивката.

Това е трета победа за отбора на Манолев в последните четири срещи, с което той е пети само на 2 точки от втория Краснодар. Мордовия пък е на десето място в класирането.