Манолев и Динамо измъкнаха точка от Георгиев и Рубин (видео)

Отборите на Рубин и Динамо (Москва) не се победиха в среща от руското първенство. Двубоят завърши при резултат 1:1, след като Игор Портнягин изведе домакините от Казан напред в резултата в 23-ата минута, но в 78-ата Балаш Джуджак изравни и спаси столичани от очертаващото се поражение.

Българският халф Благой Георгиев записа цял мач за Рубин и получи жълт картон, а националът Станислав Манолев се включи в игра от пейката за Динамо. Това стана при резултат 1:0 в 68-ата минута, като Манолев смени защитника Дъглас.

Рубин заема девето място в подреждането с 24 точки, докато Динамо е четвърти с 26. Лидер е Зенит с 35 точки, пред ЦСКА (Москва) с 28 и Краснодар с 27 и мач по-малко.