Бербатов и Деа си имат нови приятели

Димитър Бербатов използва мекото време в Монако, за да изведе голямата си дъщеричка Деа на разходка в парка. "С новите ни приятели", написа нападателят на Монако под своя снимка във "Фейсбук", на която той и 5-годишното момиченце са заобиколени от зеленина и десетки диви патици и гълъби. Кадърът бързо набра популярност и за по-малко от половин час събра над 5000 харесвания.

Във вторник Митко Бербатов отново се превърна в герой за своя отбор, след като реализира първия гол при победата с 2:0 над Ланс в междинния 16-и кръг в Лига 1. Българският нападател вкара от дузпа в 64-ата минута, която самият той изработи, а в добавеното време на мача Яник Ферейра Караско оформи крайния резултат. Успехът на "монегаските" беше още по-ценен, защото бе извоюван с 10 човека на терена, тъй като още в 35-ата минута Уолъс бе изгонен с директен червен картон за опасен фаул.