Лошата серия на Нант продължи и срещу Тулуза

Лошата серия за Нант в Лига 1 продължи и в междинния 16-ти кръг. "Канарчетата" записаха трети пореден мач без победа в актива си и втора поредна загуба, след като бяха надиграни с 1:2 от Тулуза у дома.

Исиага Сила даде преднина на гостите в 24-ата минута, но Жордан Верету изравни от дузпа в 64-ата. В 85-ата минута обаче Тулуза стигна до второ попадение дело на Мартин Брайтвайте, което се оказа и победно за гостите.

Така Тулуза излезе на 12-ото място в таблицата с 18 точки, докато Нант е 7-ми с 24 точки, като обаче тепърва има да се изиграят повечето срещи от кръга.