Волейболистките на Славия биха Бургас 2007 като гости

Волейболистките на Славия надиграха Бургас 2007 с 3:1 (25:19, 19:25, 21:25, 19:25) в мач от 6-ия кръг на НВЛ-жени, който се игра този следобед в зала "Младост".

Така "белите" записаха втора победа в първенството, като с 3 загуби и 7 точки заемат 5-о място във временното класиране. Бургазлийки също с 2 победи, 3 загуби и 6 точки заемат 6-о място в подреждането.

Волейболистките на Бургас започнаха отлично на свой терен, като диктуваха развоя през цялото време на първата част и затвориха гейма в своя полза при 25:19. От там насетне, обаче, местните фенове в залата нямаха повече поводи за радост. Гостенките от Славия показаха повече възможности и устрем, като направиха пълен обрат. Славистките надделяха в останалите три части и преклониха съперничките, като се поздвивиха с крайната победа след 25:19, 25:21 и отново 25:19.