Еспаньол взе точките срещу Малага (видео)

Отборът на Еспаньол се наложи с 2:0 над гостуващия Малага в среща от 12-ия кръг на Примера дивисион. Ернан Перес реализира две попадения в шестата и 20-ата минути, с които "папагалчетата" стигнаха до успеха.

В шестата минута Ернан Перес откри резултата след пас на Марко Асенсио, а вратарят Карлос Камени докосна топката, но не успя да я спре. В 20-ата парагваецът Перес вкара и втори гол след центриране на Хуан Фуентес на втората греда. Пау Лопес запази вратата си след два опасни удара на Нордин Амрабат. Всичко това се случи в първите 20 минути на двубоя. Натискът на андалуския тим впоследствие не даде резултата заради неточния мерник и добрите изяви на каталунския страж. На два пъти и гредата спаси домакините след удари на Дуда и Рикардо Орта.

Снимка: "Марка"