Атанас Чепилов потопи и Лудогорец-2 в Банско

В мач от 13-ия кръг за първенството на Б-футболна група на стадион "Свети Петър" се срещнаха отборите на местния Банско и Лудогорец-2 от Разград. През първата част на срещата присъстващите на стадиона станаха свидетели на една скучна и безлична игра, в която имаше единоборства повече в средата на терена, но нищо особено пред двете врати.

След почивката възпитаниците на Александър Томаш надиграха тотално гостуващия тим и заслужено се поздравиха с победа. В 71-ва минута след рейд по десния фланг на Георги Кременлиев последва центриране и Атанас Чепилов изпрати топката в мрежата зад Георги Аргилашки за 1:0. В 75-та минута отново неудържимия Георги Кременлиев тръгна на скорост с топката по десния фланг, последва центриране в наказателното поле на Лудогорец-2 и резервата Боби Хазуров изпрати кълбото в напречната греда, но в добавката нямаше кой да го овладее от страна на домакините. "Много скучно първо полувреме изиграха футболистите на двата отбора. През втората част на срещата нашият треньор Александър Томаш промени тактиката на игра и тя донесе трите точки на отбора ни", сподели изпълнителния директор на ПФ Банско Йордан Баряков.