Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Кембъл вкара при петата поредна победа на Арсенал в Премиър лийг (видео)

Арсенал продължава гонитбата с лидера Манчестър Сити, след като постигна пета поредна победа в Премиър лийг, надделявайки с 3:0 над Суонзи на "Либърти Стейдиъм". Любопитното е, че и трите гола паднаха след почивката. Оливие Жиру откри резултата в 49-ата минута, вкарвайки четвъртото си попадние в пет мача. Веднага след тази ситуация Петер Чех спаси много опасен удар на Сигурдсон. Ключовият момент в този двубой бе вторият гол, реализиран от Лоран Косиелни в 68-ата минута. Играчите на Суонзи претендираха, че вратарят Лукаш Фабиански е бил фаулиран, но попадението бе зачетено. Четири минути по-късно Джоел Кембъл оформи класиката, като вкара първия си гол за Арсенал в първия си мач като титуляр в Премиър лийг.

Бафетимби Гомис пропусна най-чистата ситуация за домакините, които се представиха доста силно преди почивката.

Арсенал поддържа темпото на лидера Сити, като двата отбора са с по 25 точки - три пред Лестър. Суонзи е 13-и с 13 пункта. Последната загуба на "топчиите" в шампионата бе от градския съперник Челси на 19 септември.

За отбора на Арсен Венгер, който отново е притиснат от много контузии, предстои тежка седмица, в която "артилеристите" гостуват на Байерн (Мюнхен) във вторник, а в края на седмицата приемат Тотнъм в дербито на Северен Лондон