Спортинг (Хихон) и Гранада не се победиха в трилър (видео)

Отборите на Спортинг (Хихон) и Гранада не успяха да излъчат победител в последния мач от 8-ия кръг на Примера дивисион. Двубойт помежду им се превърна в истински трилър с 6 гола и 2 червени картона и завърши при резултат 3:3.

Домакините първи поведоха в резултата още в 8-ата минута с попадение на Бернардо Еспиноса, но Гранада успя да направи пълен обрат с три гола реализирани от Пити в 21-ата, Айзък Съксес в 41-ата и Юсеф Ел Араби в 74-ата минута.

В 82-ата минута обаче гостите останаха с човек по-малко на терена като Мигел Лопеш видя червения картон. След това домакините успяха да намалят резултата на 2:3 в 88-ата минута чрез Начо Касас. В 3-ата минута на добавеното време и Матеус Дория бе изгонен от състава на Гранада, а големият шок за гостите дойде в 6-ата минута на добавеното време, когато Мигел Гереро отбеляза за крайното 3:3.

Така Гранада изпусна спечелен мач и записа шести пореден двубой без успех на сметката си, като остава на последното място в класирането с 5 точки в актива си. Спортинг пък вече е 12-ти с 9 спечелени точки.