Бербо изправи на нокти ръководството на ПАОК

Звездата на гръцкия ПАОК Димитър Бербатов изправи на нокти спортно-техническото ръководство на тима. Българският голмайстор, който се разписа и пропусна дузпа при равенството 3:3 в дербито на Солун с Ираклис, напусна стадион "Тумба" накуцвайки.

Това сериозно притесни треньорския щаб часове преди предстоящото този четвъртък домакинство на ФК Краснодар в двубой от груповата фаза на Лига Европа. Според информациите в южната ни съседка Бербатов е получил травмата си в областта на бедрото още през първата част, но е стиснал зъби и е останал на терена и през вторите 45 минути.

Очаква се в следващите часове двукратният шампион на Англия с екипа на Манчестър Юнайтед да се подложи на медицински изследвания. След тях трябва да стане ясно какво е неговото състояние и дали ще може да вземе участие в евросблъсъка с клуба от руската Премиер лига.

В момента ПАОК заема третото място в Група "C" на втория по сила европейски клубен турнир. Бербатов и компания имат актив от 2 точки, след като малко не им достигна да победят германския Борусия (Дортмунд) като домакин (1:1) и спечелиха точка при гостуването си на азербайджанския Габала (0:0).