Питат Бербатов как ПАОК да играе по-добре

Старши треньорът на ПАОК Игор Тудор гледа на Димитър Бербатов не само като на ценен нападател, а и на нещо като асистент. Според Metrosport хърватинът е поискал мнението на нашенеца за причините за изпуснатата победа срещу Ираклис в неделя. Дербито на Солун завърши 3:3, след като в последната минута Бербатов профука дузпа, а в ответната атака съперникът изравни.

Тудор обаче не смятал Митко за виновен. Той искал от него, въз основа на огромния му опит, да сподели вижданията си за тактиката на отбора и за това какво трябва да се промени в играта в защита и нападение.

Следващият мач на ПАОК е в четвъртък у дома срещу ФК Краснодар за Лига Европа. Ако в него Бербатов се разпише, той ще изравни рекорда на Христо Стоичков (35 гола) за най-много попадения, реализирани от българин в европейските клубни турнир.