Верона остана без победа и след 8-ия кръг (видео)

Тимовете на Верона и Удинезе завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от 8-и кръг на Серия "А". Джампаоло Пацини изведе домакините напред в резултата с гол от дузпа в 41-ата минута. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение на Мола Ваг срещу Лука Силигарди. Шест минути преди края на срещата обаче Сирил Теро попари веронци и донесе точката на гостите от Удине. Теро наказа грешка на вратаря Рафаел, който изби лошо топката след центриране отдясно.

Верона записа пето равенство от началото на италианскя шампионат и остава единственият отбор в първенството без победа дотук. Веронци са с 5 точки и заемат 18-о място в класирането. Удинезе е 15-и с 8 точки.