Аржентинец от Сампдория с невероятен пропуск срещу Интер (видео)

Невероятен пропуск на празна врата направи офанзивният халф на Сампдория Хоакин Кореа при равенството 1:1 с Интер в мач от 7-ия кръг на Серия "А". При резултат 0:0 в 38-ата минута словенският вратар на "нерадзурите" Самир Ханданович първоначално спаси удара на 21-годишния аржентинец, но след това Корея получи шанс за добавка на празна врата. Младокът обаче по някакъв начин не успя да изпрати топката в мрежата в тази ситуация. Домакините от Генуа все пак поведоха с 1:0 в резултата в 51-ата минута с гол на Луис Муриел, но Иван Перишич спаси гостите от Милано от очертаващото се поражение с попадение в 76-ата минута.