Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Мартинес: Последният 1/4 час трябваше да играем срещу 10

Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес изрази мнението, че неговият отбор е бил ощетен в дербито с Ливърпул (1:1), тъй като Лукаш Лейва е трябвало да получи втори жълт картон и "карамелите" да имат числено превъзходство през последните 15 минути.

"Не разбирам това решение. Тактическите нарушения на Лукаш бяха много хитри, но във втората ситуация фаулът бе отзад и той трябваше да получи втори жълт картон. Мартин Аткинсън видя ситуацията съвсем ясно. Трябваше  да играем срещу 10 човека в последните 15 минути.

Това бе един от тези мачове, в които не можеш да се съгласиш с резултата. Представянето ни бе достатъчно добро, за да вземем трите точки. Симон Миньоле бе невероятен. Разочаровани сме от гола, който получихме, но реакцията ни бе удовлетворителна. През второто полувреме бяхме по-опасни и при по-голямо хладнокръвие можеше да вземем трите точки", заяви Мартинес.