Страхотен гол не стигна на Ла Коруня за победа срещу Гранада (видео)

Отборите на Гранада и Депортиво Ла Коруня завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от 7-ия кръг на испанската Ла Лига. Файсал Фажир изведе гостите от Ла Коруня напред с много хубав гол в 25-ата минута. Роденият във Франция марокански атакуващ халф едновременно си спря и нагласи по чудесен начин топката след подаване отляво на Фернандо Наваро и с великолепен шут опъна мрежата. В 65-ата минута обаче резервата Пити изравни за Гранада. Попадението всъщност не трябваше да бъде зачетено, тъй като преди Роберто Ибанес да асистира на Пити, играч на домакините бе в засада, но това не бе отчетено от съдиите. В крайна сметка, Пити с удар отблизо изпрати топката във вратата на Супер Депор, а до края на срещата нито един от двата тима не успя да се пребори за трите точки.

За Гранада това бе едва четвърта точка от началото на сезона и тимът заема 18-о място в класирането, докато Депортиво е на шеста позиция с 12 точки.