Турнир на талантите U14 - Зона Варна - Зона Велико Търново /Почивка/

Първият гол на Денис повали Самп (видео)

Последният мач от 6-ия кръг на Серия "А" завърши с домакинска победа на Аталанта над Сампдория. Тимът на Еди Рея излъга играчите на Валтер Дзенга с 2:1, след като първо поведе с автогол на Никлак Мойсандер в 6-ата минута, а след това Хернан Денис донесе трите точки в 90-ата минута. Капитанът на гостите Роберто Сориано направи поражението почетно в 94-ата минута.

За Денис, който се появи като смяна на мястото на Маурсио Пинийя в 32-ата минута, това бе първи гол за сезона и общо 53 в Серия "А" с екипа на "нерадзурите" в петия му сезон от 141 двубоя.

Така "бергамаските" изместиха "моряците" и вече са осмо място с 11 точки, като изостават на четири от лидерите Фиорентина и Интер. Антонио Касано и компания пък записаха второ поражение този сезон и останаха с актив от 10 точки на девето място.