Трима се завръщат за "росонерите"

Лекуващите контузии играчи на Милан Юрай Куцка, Лука Антонели и Андреа Бертолачи вече са възстановени и попаднаха в групата за мача с Дженоа утре от 13:30 часа в мач от 6-ия кръг на Серия "А".
Интересното е, че и тримата пристигнаха на "Сан Сиро" от "грифоните" и има голяма вероятност да започнат от първата минута на "Луиджи Ферарис". Наставникът Синиша Михайлович взе група от 24 футболисти за гостуването в Генуа, където тима ще търси трета поредна победа в калчото след двете с по 3:2 над Палермо и Удинезе.

Иняцио Абате продължава да лекува травма, като се очаква младока Давиде Калабрия или Матия де Шильо да стартират от първата минута отдясно на защитата пред Диего Лопес. Освен Абате отново извън групата е Филип Мексес и Джереми Менес, които лекуват контузи от началото на сезона.