"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Дейверсон спаси Леванте в 93-ата минута

Отборите на Леванте и Ейбар направиха 2:2 в двубой от междинния пети кръг на Примера дивисион. Резервата Дейверсон донесе точката за валенсианци с попадение в 93-ата минута. Борха Гонсалес - Бастон реализира два гола за баските (10 и 48), а Хосе Моралес вкара първото попадение за домакините.

В десетата минута топката стигна до втората греда, където Мауро дос Сантос върна назад, откъдето Бастон стреля неспасяемо. В 35-ата Верса нацели гредата след добри действия на Лерма и Моралес. В 48-ата Бастон вкара втори гол, възползвайки се хубав рейд на Инуи - 0:2. В 52-ата най-добрият за "гранотас" Моралес върна един гол. Момчетата на Лукас Алкарас не успяваха да създадат положения за изравняване, но в 93-ата минута се появи Дейвирсон, който заби изравнителния гол с глава - 2:2.

Снимка: "Марка"