Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Милан се срина още в първата среща

Отборът на Милан се сгромоляса още на старта в Серия "А", след като отстъпи с 0:2 на Фиорентина пред пълните трибуни на "Артемио Франки". Обновеният тим на "росонерите" стартира с всички нови: Родриго Ели, Алесио Романьоли, Карлос Бака, Луис Адриано, Андреа Бертолачи. Първият обаче остави своите съотборници с 10 човека в 37-ата минута за втори жълт картон, а при последвалото изпълнение на пряк свободен удар Алонсо с фантастичен изстрел даде преднина на "виолетовите". Играчите на Пауло Соуза още преди това пропуснаха да открият, а Джакомо Бонавентура с глава пропусна най-добрата възможност за гостите в 29-ата минута.

Преди това Диего Лопес бе спасил вратата срещу останалия сам срещу него Калинич. Испанският страж буквално преди дузпата показа класа и срещу Иличич, като парира негов изстрел от няколко метра.

Втората част започна с несъществуваща дузпа за "виолетовите". Романьоли изчисти топката от Иличич в 56-ата минута, но реферът посочи бялата точка. Зад топката застана Иличич, който удвои с майсторско изпълнение. До края на срещата момчетата на Синиша Михайлович показаха, че са далеч от това да бъдат отбор за първите места и заслужено отстъпиха без да застрашат домакините.