Торино и Капри не допуснаха изненади за Купата на Италия

В последните неделни мачове от третия кръг в турнира за Купата на Италия нямаше повече изненади и фаворитите продължават напред. Торино надигра с 4:1 Пескара, а Капри се справи с 2:0 срещу Ливорно, макар и след продължения.

"Биковете" започнаха трудно своя мач, като автогол на Ишазо в 17-ата минута даде преднина на гостите. Постепенно обаче торинци напипаха верния ритъм и първо Басели изравни в 27-ата минута, а след това Акуа изведе тима си напред в 33-ата. Лопес направи резултата 3:1 в 67-ата минута, а Мартинес оформи крайното 4:1 в полза на Торино.

В другия мач пък Капри трябваше доста повече да се потруди. В редовното време двата тима не си вкараха голове, но в продълженията новакът в Серия "А" стигна до успеха над Ливорно, като Ридер Матос вкара два гола в 107-ата и 116-ата минута. В самия край на мача пък Романьоли бе изгонен от игра.