Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)

Амкар надви Криля Советов след асистенция на Занев (видео)

Отборът на Амкар записа втора поредна победа от началото на сезона в руската Премиер Лига. Тимът от Перм надви като домакин с 1:0 Криля Советов в среща от 3-ия кръг. Автор на попадението стана Дмитрий Белоруков в 27-ата минута. Той изпрати топката с глава след центриране на българския ляв бек на Амкар Петър Занев, който записа 90 минути.

Георги Пеев също взе участие в двубоя. Българският ветеран влезе в игра след почивката - в 58-ата минута той смени нигериеца Изуна Узочукву.

Амкар събра 6 точки, докато Криля Советов претърпя второ поредно поражение и е с 3 точки след първите си три срещи.