Манолев бесен от съдийството

Българският национал Станислав Манолев разкритикува съдията Игор Федотов на почивката на мача Терек - Кубан, завършил 1:1. В 66-ата минута реферът изгони халфа на Кубан Мохамед Рабиу, но Манолев се оплака от действията му още между двете полувремена.

"Съдията много помага на Терек. Не знам защо, но е факт", заяви българският бранител в ефира на "Наш футбол".

Нападателят на Кубан Роман Павлюченко беше доволен от крайния резултат и заяви, че не е ядосан за това, че не е влязъл в игра.

"След червения картон се наложи да играем изцяло в защита. Най-важното е, че взехме ценна точка. При положение, че бяхме с човек по-малко, това е равносилно на победа", сподели бившият руски национал.