Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Гледайте късните мачове от Шампионската лига тук

Швайнщайгер бил "поласкан" от интереса от Англия

Швайнщайгер бил "поласкан" от интереса от Англия

Халфът на Байерн (Мюнхен) Бастиан Швайнщайгер е останал "поласкан" от интереса, който проявяват към него водещи клубове от Премиър лийг. Това разкри днес Главният изпълнителен директор на баварците Карл-Хайнц Румениге, който допълни, че в скоро време между двамата ще има среща, на която ще обсъждат бъдещето на 30-годишния германски национал.

Английските медии свързваха Швайни с Манчестър Юнайтед, но напоследък "червените дяволи" фокусираха вниманието си върху друг полузащитник - Морган Шнайдерлин.

"Говорих с Бастиан по телефона, докато бяхме във ваканция. Ще разговаряме отново, когато той се завърне. Не мога да отрека, че по време на тези разговори разбрах, че той е поласкан от интереса от Англия", заяви Румениге.

Шефът на Байерн коментира и слуховете, че от "Алианц Арена" искат да привлекат крилото на Манчестър Юнайтед Анхел ди Мария, като за сметка на това в обратната посока поеме Томас Мюлер или Марио Гьотце: "Нито ние, нито в Манчестър Юнайтед са мислили за подобно нещо".

Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички